Marka Hörmann

Marka Hörmann od lat zajmuje się branżą budowlaną i bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram garażowych, a także napędów. Marka Hörmann jest firmą dziedziczną operującą na przestrzeni dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie najdoskonalszych środków i najdoskonalszej gatunkowości produktów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwartą generację wnuków i prawnuków inicjatora firmy, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna siedziba spółki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza wydziałami bazy, znajdują się również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, spółka ma cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka zatrudnia w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Marka Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć wspólników handlowych na terenie całego kraju. Zapewnia ona błyskawiczny i profesjonalny serwis oraz gwarantuje dogodną, umiejętną obsługę konsumenta.