A może małe kapsułki i szklane ampułki na dopełnienie bruzd?

W sklepach z kosmetykami często na gablotach leżą malutkie żelatynowe kapsułki a także szklane ampułki reklamowane na zmarszczki, ale czy one rzeczywiście są produktywne? Tak naprawdę pod tym niedużym produktem skrywa się dobrze nam znane serum. Jest to bezpieczny kosmetyk, hipoalergiczny na napełnianie zmarszczek.

Preparat owy nie ma komponentów aromatycznych, ani barwiących, ani również środków pasteryzujących, gdyż dawkę specyfiku trzeba zużyć podczas jednorazowej kompletnej aplikacji. Środki tego rodzaju bywają bardzo produktywne na napełnienie zmarszczek. W niedużej szklanej ampułce kryje się mnóstwo substancji odżywczych takich jaki witaminy, olejki roślinne i ceramidy. Wszelkie te składniki posiadają silne działanie odżywcze. Ten rodzaj wypełniania bruzd w standardzie ma stężenie powszechnego olejku.

Aplikacja produktu jest niezwykle nieskomplikowana, starczy wyłamać ampułkę oraz rozetrzeć jej zawartość na nawilżoną buzię a także wycięcie. W momencie nakładania opłaca się lekko wmasowywać produkt ażeby całkowicie dopełnić bruzdy. Po zastosowaniu szklanej ampułki wystarczy jedynie nałożyć balsam przeciwzmarszczkowy by rezultat dopełniania nierówności był lepszy.